+38 044361-51-38

+38 098 577-65-01

+38 067 245-46-71

info@concord.kiev.ua
Морські вантажні перевезення

image

Морські перевезення вантажів являють собою найбільш популярний вид міжнародних транспортних послуг. Основний обсяг міжнародної торгівлі в світі обслуговується саме морським транспортом. Морські вантажоперевезення відмінно підходять для будь-яких типів товарів і дозволяють забезпечувати високу економічність. Існуючі сьогодні способи організації перевезень дають можливість транспортувати, як великі партії, так і одиночні вантажі з максимальною ефективністю. Компанія «Конкорд-Транс» пропонує своїм клієнтам повний спектр послуг з організації та здійснення морських вантажоперевезень будь-якого типу. Наша команда фахівців має великий досвід роботи в даному напрямку. Тому кожному клієнтові ми гарантуємо надання надійних контейнерів, повністю пристосованих для перевезення кожного конкретного виду вантажів, своєчасне і коректне оформлення всієї необхідної документації, збереження товару і максимальну оперативність його доставки.

Клієнт може замовити або окремий контейнер (повне завантаження) або відправити вантаж у складі збірного контейнера. При здійсненні контейнерних морських перевезень вантажів першим способом, вантажовідправник отримує виключне право на використання контейнера. Іншими словами, Вам надається контейнер або необхідна кількість контейнерів, використовуваних для доставки тільки вашого вантажу. Повне завантаження - кращий спосіб для доставки великих партій товарів.

Контейнерні морські перевезення збірних вантажів користуються великою популярністю у представників малого та середнього бізнесу. Це оптимальний варіант для доставки невеликих партій товарів. Головною перевагою методу є те, що ви оплачуєте тільки ту частину контейнера, яка надається під ваш вантаж. Великий досвід і велика клієнтська база дозволяє нам забезпечувати швидке формування збірних вантажів, що дає можливість здійснювати максимально оперативні контейнерні морські перевезення.