+38 044361-51-38

+38 098 577-65-01

+38 067 245-46-71

info@concord.kiev.ua
МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ ВАНТАЖІВ

image

Митне оформлення вантажів - це важлива складова міжнародних вантажних перевезень. Сьогодні більшість компаній, які працюють на ринку, стикається з необхідністю швидкого і якісного митного оформлення вантажів. Сам процес є обов'язковим для різних вантажів і може здійснюватися як власником вантажу, так і уповноваженою компанією. В цілому, митне оформлення в Україні включає в себе цілий комплекс послуг, для здійснення яких повинні бути дотримані специфічні умови і зібраний належний пакет документів.  

Митно-брокерські послуги складаються з наступних компонентів та процесів:

  • Компанії, що працюють у сфері імпорту та експорту товарів, неодмінно стикаються з необхідністю митного оформлення. Тільки після даної процедури товар може використовуватися на території країни легально.
  • Митне оформлення клопіткий і складний процес, що передбачає обробку відомостей про товар, підготовку необхідної документації, оформлення митної декларації. Крім цього, процедура вимагає великих пізнань в області митного, податкового та валютного законодавства, навичок декларування товарів та високого рівня компетенції.
  • При митному оформленні процедура імпорту та експорту значно різниться.
  • Імпорт товарів передбачає: ввезення товарів для вільного використання усередині країни, вільного обігу на митній території, подальшої переробки, тимчасове ввезення із зобов'язанням зворотного вивезення, розміщення на митному складі і т.д.
  • Оформлення експорту відбувається: у разі вивезення товарів за межі митної території країни, вивезення товару в загальному порядку, тимчасового вивезення з поверненням надалі, вивезення для переробки тощо
  • Також в Україні необхідно митне оформлення і при транзиті товарів. Така процедура має свої особливості і значно відрізняється від оформлення імпорту або експорту.
  • Уникнути можливих помилок і непередбачених витрат при митному оформленні Вам допоможе компанія «Конкорд-Транс». Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи та взаємодії з органами державної влади, добре орієнтуються у чинній законодавчій базі і постійно стежать за всіма змінами. Все це забезпечує професійний підхід у вирішенні Ваших питань і повне виконання взятих на себе зобов'язань. Завдяки співпраці з нами митне оформлення стане для Вас простою і зрозумілою процедурою.